O nas

SquashLiga.pl to Amatorska Trójmiejska Liga Squasha, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet (serdecznie zapraszamy Panie do wspólnej gry!). Naszym głównym celem jest popularyzacja squasha w Trójmieście poprzez organizację amatorskich rozgrywek na każdym poziomie zaawansowania i umiejętności.

W naszych szeregach mamy graczy początkujących , którzy najzwyczajniej nie mają z kim pograć, jak i na różnych poziomach zaawansowania (chcących „sprawdzić się”). Mamy w szeregach graczy słabszych, średnich, dobrych oraz kompletnych amatorów grających tyko raz w tygodniu i tylko w lidze, fanatyków grających codziennie, trenerów klubowych, a także najlepszych w Trójmieście – startujących poza rozgrywkami ligowymi również w różnych zawodach krajowych.

Bazując na doświadczeniu i bazie stałych klientów oferujemy cotygodniowe rozgrywki w miłej, przyjaznej atmosferze. Ponieważ SquashLiga.pl jest dla Was, a nie odwrotnie, słuchamy uwag, modyfikujemy rozgrywki, najlepszym wręczamy nagrody. Dzięki temu gracze nie odchodzą od nas.

Oznacza to tyle, że w lidze grają wszyscy!
Najważniejsze – nie bój się!
Na pewno znajdziesz graczy na swoim poziomie!

 

Obecnie gramy

 

Środa

18:00 – 22:00

Zapisy do wtorku godz. 16:00

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk