O nas

Jak to działa ? 

MPZ_0821

SquashLiga.pl to Amatorska Trójmiejska Liga Squasha, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet (serdecznie zapraszamy Panie do wspólnej gry!). Naszym głównym celem jest popularyzacja squasha w Trójmieście poprzez organizację amatorskich rozgrywek na każdym poziomie zaawansowania i umiejętności.

W naszych szeregach mamy graczy początkujących , którzy najzwyczajniej nie mają z kim pograć, jak i na różnych poziomach zaawansowania (chcących „sprawdzić się”). Mamy w szeregach graczy słabszych, średnich, dobrych oraz kompletnych amatorów grających tyko raz w tygodniu i tylko w lidze, fanatyków grających codziennie, trenerów klubowych, a także najlepszych w Trójmieście – startujących poza rozgrywkami ligowymi również w różnych zawodach krajowych.

Bazując na doświadczeniu i bazie stałych klientów oferujemy cotygodniowe rozgrywki w miłej, przyjaznej atmosferze. Ponieważ SquashLiga.pl jest dla Was, a nie odwrotnie, słuchamy uwag, modyfikujemy rozgrywki, najlepszym wręczamy nagrody. Dzięki temu gracze nie odchodzą od nas.

 

Ligi

Nasze ligi rozgrywane są w najlepszych trójmiejskich klubach. Graj i awansuj do grup odpowiednich do twojego poziomu zaawansowania.

Turnieje

Organizujemy amatorskie i profesjonalne turnieje PFS katgori A, B i C, w których biorą udział zaawansowani jak również początkujący zawodnicy.

Edukacja

Z nami nauczysz się zasad, gry w squasha, a także sędziowania oraz kultury zachowania na kortach.

Imprezy

Squash to oczywiście dobra zabawa w gronie ciekawych ludzi (…) :)